DĖMESIO! Apsipirkimo galimybė laikinai sustabdyta. Atsiprašome už nepatogumus.

milžiniškas asortimentas

siūlome daugiau nei 25 000 prekių 

nemokamas pristatymas

perkant virš €39

14d. pinigų grąžinimas

100% pinigų grąžinimo garantija

Sužinokite savo užsakymo būseną

Užsakymo statusai ir jų reikšmės

  Užsakymo statusą galėsite pasitikrinti po to kai pradinis užsakymo statusas bus pakeistas į kitą užsakymo statusą. Jeigu pradinis statusas dar nepasikeitęs, jokios informacijos nematysite.


  Laukiama mokėjimo patvirtinimo - šis užsakymo statusas bus tol, kol gausime jūsų bankinį pavedimą. Paprastai tai trunka iki 1 darbo dienos. Jeigu pasirinkote mokėti grynaisiais ar elektronine bankininkyste, jūsų užsakymas pradedamas vykdyti sekančią darbo dieną.

  Priimtas - jūsų užsakymas sėkmingai priimtas. Jis bus pradėtas vykdyti sekančią darbo dieną.

  Vykdomas - jūsų užsakytos prekės jau atkeliauja į sandėlį. Jeigu prekės jau yra mūsų sandėlyje, šis užsakymo statusas praleidžiamas ir jos pradedamos pakuoti bei ruošiamos pristatymui.

  Išsiųsta - prekės jau perduotos kurjeriui bei bus pristatytos jums per 1-2 darbo dienas. Prieš atvykstant kurjeris su jumis susisieks telefonu. Jeigu pasirinkote užsakymą apmokėti grynaisiais, turėkite tikslią grynųjų sumą, kurią perduosite kurjeriui.
  Jeigu pasirinkote pristatymą į omniva paštomatą, jas per 1-2 darbo dienas galėsite atsiimti. Apie siuntos pristatymą jus informuos SMS žinutė iš omniva su durelių atidarymo kodu.  Atšauktas - jūsų užsakymas buvo atšauktas, nes per 72h negavome mokėjimo patvirtinimo arba jūs nutarėti atšaukti užsakymą.

  Nėra prekės - prekių likučiai atnaujinami kas 24h, todėl kartais užsakytų prekių gali jau nebebūti mūsų ar tiekėjų sandėliuose. Tokiu atveju grąžinsime už šią prekę sumokėtus pinigus bei pristatysime likusias prekes.Loading...